Fenerbahçe’de Jorge Jesus’ten futbolcularına derbi mesajı

Fenerbahçe’nin Portekizli hocası Jorge Jesus, milli ara dönüşü tüm futbolcularıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Fenerbahçe, geçtiğimiz hafta sakat ve milli oyuncular nedeniyle U19 takviyeli kadroya antrenman yapmıştı. Derbi hazırlıkları da pazartesi günü aynı şekilde başladı.

Salı günü gerçekleştirilen idmanda, Milli göreve giden oyuncuların takıma katılmasıyla birlikte Samandıra normale döndü. Teknik direktör Jorge Jesus, Beşiktaş derbisi öncesi ilk kez geniş kadroyla çalışma imkanı buldu. Portekizli teknik adamın, antrenmandan önce öğrencileriyle bir toplantı gerçekleştirdiği öğrenildi.

“Beşiktaş’la yatıp kalkacağız”

Jesus’un, “Ülkelerini temsil eden arkadaşlarımızı kutlarım. Milli görevinizi yerine getirip, bitirdiniz. Kiminiz kazandı, kiminiz ülkesinden üzgün ayrıldı. Artık bunları geride bırakmalısınız. Hep beraber Beşiktaş derbisine odaklanmamızı istiyorum. Galatasaray’ın yenildiği haftada Alanya galibiyetiyle farkı indirdik. Bunu anlamlı kılmak için bu hafta da kazanmamız şart. Önümüzdeki çok zor ve kritik bir maç var. Beşiktaş’la yatıp, Beşiktaş’la kalkacağız ve pazar günü istedeğimiz sonucu alacağız.” dediği kaydedildi. (Fanatik)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*