GigaBash ve Predecessor Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, 7-13 tarihleri arasında oyunculara GigaBash ve Predecessor oyunlarını ücretsiz olarak sunuyor. Oyunların toplam değerinin ise normalde 368 TL olduğunu belirtelim. Geçtiğimiz hafta ise Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation oyuncularla buluşturulmuştu.

Geliştirici-yayıncı PassionRepublic Games imzası taşıyan GigaBash, filmlerden ilham alan dev kaiju’lar, destansı kahramanlar, ortalığı kasıp kavuran özel saldırılar ve tamamen yıkılabilen ortamlar içeren çok oyunculu arena dövüş oyunu. Oyun Power Stone, Super Smash Bros. Ultimate ve War of the Monsters gibi oyunların kaosu ve yaratıcılığını, klasik kaiju filmlerinin dudak uçuklatan performansıyla birleştiriyor.

Predecessor ise geliştirici-yayıncı Omeda Studios’tan geliyor. Predecessor, Paragon’dan ilham alan, MOBA ve FPS türlerini bir araya getiren yüksek tempolu bir aksiyon oyunu. Sunduğu stratejik seçimler, üçüncü şahıs kontrol ve sürükleyici aksiyon ile kendinizi savaşın merkezinde bulacaksınız.

Oyunları 13 Aralık saat 19:00’e kadar Epic Games Store’dan ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Gelecek haftanın ücretsiz oyunu şu anda bir sır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x