Tatile gelen Rus kadın dağda ölü bulunmuştu! Emniyetten açıklama

Antalya’nın Kemer ilçesinde kaybolan ve dün dağlık alanda ölü olarak bulunan Nadezhda Iarygina’nın ölümüne ilişkin, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından açıklama yapıldı.

8 Ocak günü saat 12.00’de otelden çıkış yapması gereken Nadezhda Iarygina’ya otel yetkilileri tarafından ulaşılamaması üzerine gerekli araştırmanın başlatıldığı belirtilen açıklamada, 4 Ocak günü tek başına Çalış Tepesi istikametine doğru tek başına yürüdüğü bilgisi edinilince AFAD ekipleriyle birlikte arama çalışmalarının başlatıldığı belirtildi.

 

YANINDA PARASI, EŞYALARI VE BOŞ UYKU KUTULARI BULUNDU

Açıklamanın devamında ise şu ifadelere yer verildi:

“12.01.2024 günü sırt üstü yatar vaziyette, parası, gözlüğü ve sigarası gibi kişisel eşyaları ile birlikte boş uyku hapı kutuları, kokusundan içinde alkol olduğu değerlendirilen pet şişeler yanında, iç çamaşırlarının yerinde, beden bütünlüğü mevcut halde ölü olarak bulunmuş, şüpheli bir duruma rastlanılmadığı görülmüştür. Ayrıca şahsın odasında yapılan araştırmada da boş uyku hapı kutusu bulunmuştur. Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatları doğrultusunda adli tahkikata başlanılmıştır.”

Öte yandan, ilçenin farklı noktalarına daha önce asılan kayıp ilanlarının Nadezhda Iarygina’nın ölümünden sonra kaldırıldığı gözlendi.

KAYNAK: İHA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*