Vurgun peşinde: Tam 80 milyon TL

Sosyal medyada gıda sektörüne dair yaptığı inceleme içerikleri ve paylaşımlarla bilinen “Gıda Dedektifi” isimli hesabın sahibi Musa Özsoy, bu işi bir telefon aplikasyonuna çevirmişti. Özsoy’un şirketinin değerinin yaklaşık 80 milyon TL öğrenildi.

Uygulamanın oluşturulduğu şirket aynı zamanda popüler bir kitle fonlama platformunda satışa çıkarıldı. Yüzde 10 fonlama ile hedeflenen 8.000.000 TL.

YATIRIMCILARA ÖZEL KAMPANYALAR

Fonlama platformunda yatırımcılara özel birçok kampanya ve hediyeler de sunuluyor. Ön talep başvurusunda bulunan yatırımcılara %40 bedelsiz hediye pay verilen kampanyalardan, ön talep haricinde yatırım yapan kişilere ise değişik oranlarda kampanyalara kadar birçok fırsat sunularak fon alımı cazip hale getiriliyor.

Ayrıca 1000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza Gıda Dedektifi Musa Özsoy tarafından imzalanmış kitap hediye edilirken, 5000 TL ve üzeri yatırım yapan yatırımcılarımıza mobil uygulamada ücretsiz özel üyelik hediye veriliyor.

İSTANBUL’DA GÖZALTINA ALINMIŞTI

Londra’da yaşayan Musa Özsoy, geçtiğimiz Eylül ayında Ülker firması ile aralarındaki hukuk mücadelesi kapsamında İstanbul Havalimanı’nda gözaltına alınmıştı.

“Gıda Dedektifi” için flaş gelişmeYaşam
Önce eleştiriyor, sonra sponsor alıyor… Gıda Dedektifi’nin oyununu Odatv bozuyorGüncel
Murat Ülker’den ‘Gıda Dedektifi’ne ders gibi yanıtGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x